Çerezler daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmamıza yardımcı olur. Web sitemizi kullanarak, çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz.

Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olma özelliği taşıyan Hobbit evleri farklı mimarisi ile görenlerin ilgisini çekiyor. Sivas’ın Paşabahçe Mesire Alanında yer alan Hobbit evlerimiz Türkiye’nin en iyi yönetilen rekreasyon projesi seçildi.

Sivas Hobbit Yamaç Evleri merkeze 5-6 km, havalaanına 30 km, Yıldız Dağına ise 50 km uzaklıktadır.

Sivas Hobbit Yamaç Evleri ailenizle,arkadaşlarınızla birlikte doğada güzel vakit geçirmek isteyeceğiniz, sakinliğiyle temiz havasıyla huzur bulacağınız bir tesistir.Konaklama yapacağınız süre boyunca mesire alanımızdaki Basketbol sahası,tenis kortu ve çocuk parkından faydalanabilir, doğa yürüyüşü yapabilir, tesisimizin restorantında keyifli vakit geçirebilirsiniz.Tesisimizin içerisinde büfe,açık otopark,çocuk parkı,sizlerin ve çocuklarınızın ilgisini çekecek mini hayvanat bahçemiz bulunmaktadır.

Doğadaki eşsiz konumu ile siz değerli misafirlerimize avantaj sağlayan Sivas Hobbit Yamaç Evleri modern tesis olanakları ve özenli hizmetiyle keyifli bir tatilin kapılarını açıyor. Toprağın içerisinde olan Hobbit Evlerimizde;minibar,uydu TV,şömine,Amerikan mutfak dilerseniz oda servisi gibi konaklama süresince ihtiyaç duyulabilecek tüm imkanlar mevcuttur.

Tesisimizde kahvaltı ve ızgara çeşitlerinin bulunduğu bir restorant,

24 saat açık resepsiyon ve danışma hizmeti,

Açık otopark,

Vale,

Çocuk parkı,

Oda servisi ile odanıza yiyecek ve içecek hizmeti,

Mini hayvanat bahçesi ve

Büfe bulunmaktadır.

 

8 standart, 7 aile,8 suit oda olmak üzere toplamda 23 adet Hobbit evimiz bulunmaktadır.  1 Oda ve 1 Salondan oluşmaktadır. Tüm odalardaki salonlar amerikan mutfaktır.  Standart, Aile Odası ve Suit oda olarak 3 oda tipi bulunmaktadır. Standart odalarda 1 adet 2 kişilik yatak 2 Adette açılabilir koltuk bulunmaktadır ve en fazla 4 kişi konaklayabilmektedir.

Aile odalarında ise 1 Adet 2 kişilik yatak 1 adet 1 kişilik yatak ve 2 tanede açılabilir koltuk bulunmaktadır ve en fazla 5 kişi konaklayabilmektedir 2 yatakta aynı odada bulunmaktadır.

Suit odalarda ise 1 adet 2 kişilik yatak 1 adet ise koltuk bulunmaktadır. Toplamda 3 kişi konaklayabilmektedir. 

Not:Oda içerisinde evcil hayvan beslemek yasaktır. Dilerseniz terasımızda bakımını yapabilirsiniz.